Najczęściej zadawane pytania:

Dla lepszego zapoznania się z naszą pracą, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w kontaktach z nami. Zapraszamy do lektury.

 

1. Jak można zarezerwować termin?

Wstępnej rezerwacji terminu możecie Państwo dokonać mailowo lub telefonicznie. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłacie zaliczki.

 

2. Czy zaliczkę można wpłacić przelewem bankowym?

Tak, oczywiście zapewniamy taką możliwość. Polecamy taką formę rezerwacji, szczególnie dla osób które nie mają możliwości spotkać się z nami osobiście, a ich termin uroczystości jest odległy.

 

3. Jak prowadzicie Państwo wesele?

Wesele prowadzimy w 2 osoby, grając muzykę taneczną. Prowadzimy powitanie Państwa oraz gości na sali weselnej, pierwszy toast oraz rzut kieliszków. Zapowiadamy również bloki taneczne, wejście tortu, podziękowania dla ważnych dla Was gości oraz oczepiny.

 

4. Jak prowadzicie Państwo inne uroczystości np. sylwester?

Scenariusz takich uroczystości ustalamy indywidualnie z zamawiającym.

 

5. Czy przewidują Państwo przerwy w czasie wesela?

Nasz blok taneczny trwa około 20-25 minut, kończąc blok zapraszamy piosenką "na jednego". Między blokami puszczamy muzykę instrumentalną.

 

6. Jak długie przerwy Państwo przewidują?

Przerwy pomiędzy blokami trwają ok. 10 minut. Jest to idealny moment dla gości weselnych na przekąskę, wzniesienie toastu, wyjście na "dymka" czy skorzystanie z toalety. Długość przerw na główne posiłki konsultujemy z obsługą sali weselnej.

 

7. Czy prowadzicie Państwo oczepiny?

Tak. Program oczepin i występujące w nim zabawy ustalamy wspólnie z Parą Młodą na spotkaniu krótko przed weselem. Służymy również radą i swoim doświadczeniem. W czasie oczepin prowadzimy kulturalne zabawy.

 

8. Czy dojeżdżają Państwo w każde miejsce?

Tak dojeżdżamy na każdą salę weselną. Gramy głównie w Poznaniu i w jego okolicach, zdarzają się również klienci z dalszych miejscowości i województw. Przy dalszych wyjazdach do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu a czasami koszt noclegu.

 

9. Czy możemy ustalić repertuar grany na naszym weselu?

Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie i życzenia odnośnie granych utworów na weselu. Jednakże wesele to specyficzna uroczystość, a grana muzyka musi odpowiadać kilku pokoleniom Waszych gości. W związku z tym radzimy zaufać naszemu doświadczeniu w doborze piosenek.

 

10. Czy możemy wybrać piosenkę na Pierwszy Taniec?

Tak oczywiście, możecie Państwo wybrać piosenkę na Pierwszy Taniec jak również na podziękowanie dla rodziców.

 

11. Jaką muzykę grają Państwo w czasie wesela?

Gramy zróżnicowaną muzykę polską i zagraniczną z lat 50', 60', 70', 80', 90' oraz najnowsze przeboje taneczne tak aby sprostać gustom wszystkich gości.